NARES s.r.o.

NARES s.r.o. funguje už od roku 1993, čo sme pretavili do vyše 28 rokov skúseností v odvetviach priemyselnej automatizácie a strojárstva. Myslíme do budúcna a preto je našou prioritou spokojný klient. Ku každému pristupujeme osobitne a zameriavame sa na jeho presné požiadavky, ktoré ladíme do dokonalosti.

V našom tíme nájdete odborníkov na CAD projekciu, programovanie, elektro projekciu, CNC výrobu, ale aj zručných mechanikov, elektrikárov a administratívnych pracovníkov, ktorí zabezpečujú plynulosť celej zákazky.

Nájdete nás v Lužiankach, pôsobíme však po celom Slovensku. Od Bratislavy, cez Trnavu, Banskú Bystricu až Košice. Pre klientov sme vytvárali riešenia aj do zahraničia.

Proces zákazky

Dávame si záležať na efektívnom priebehu celého procesu. Od dopytu postupne prechádzame analýzu požiadavky klienta, jej nacenenie a následne čakáme na odsúhlasenie. Nasleduje projekcia zariadenia, pripomienkovanie, schvaľovanie až konečná výroba. Hotové zariadenie si klient preberie a skontroluje. Keď je klient spokojný, dopravíme zariadenie priamo ku klientovi, spustíme ho do prevádzky a zaškolíme personál, aby mohol zariadenie ovládať. Samozrejmosťou je aj odovzdanie náležitej dokumentácie, návodov a revízií.

Po úspešnom dokončení projektu však naša práca nekončí. Súčasťou našich služieb je aj záručný servis a poradenstvo.

Radi vám o našej firme a poskytovaných službách povieme viac. Neváhajte nám napísať alebo zavolať.

Kontaktujte nás
0
Rokov skúseností
0
Spokojných klientov
0
+
Vypracovaných projektov

NAŠI KLIENTI

Počas doby svojej existencie spoločnosť NARES pracovala s mnohými spoločnosťami v rôznych odvetviach. Máme skúsenosti s automatizáciou procesov pre automobilový, potravinársky, zdravotnícky a elektrotechnický priemysel.